Alla kategorier > Toppar
Zara jeanstopp
Zara jeanstopp - 89 Zara jeanstopp - 90

Zara jeanstopp

Storlek: S/M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Blå

299 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna as populära jeanstoppen från zara, pris kan diskuteras vid snabbt köp. Hör av dig ifall du har fler funderingar 😊💕! Står M men skulle säga passar S då jag vanligt vis är S/Xs

Säljer kläder jag inte änvänder!
Säljer kläder jag inte änvänder!
(19)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara jeanstopp - Säljer denna snygga jeanstopp från zara! Använt en gång och är som ny❤️
Jeanstopp från Zara - Säljer en snygg denim topp från Zara i blå denim med breda axelband och v-ringning. Toppen har dekorativa sömmar och knappar framtill som ger en cool vintagekänsla. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en trendig look.
Jeanstopp från Zara - Säljer en snygg jeans topp från Zara i blå denim. Toppen har knappar framtill, två dekorativa fickor vid bysten och rå kant nertill. Baksidan har smock för extra stretch och passform. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!
Jeanstopp från zara - Säljer denna jeans topp från zara som endast är använd fåtal gånger!
ZARA jeanstopp med strass  - Otroligt snygg topp från ZARA med strass. Cool att styla över skjorta eller bara som den är. Använd endast en gång. Hakarna har lossnat i ryggen en på varje sida, går att laga för den händige.
Jeanstopp zara - Använd 1 gång!!!
Zara jeanstopp - Säljer min fina jeanstopp från Zara, i nyskick💕
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit