Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Svart tubtopp zara
Svart tubtopp zara  - 89

Svart tubtopp zara

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart tubtopp i ett stretchigt material. Perfekt för en stilren look och kan enkelt matchas med olika outfits. (Lånad bild, skriv för egna🤗) Nyskick!!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gråa only jeans - Säljer mina helt oanvända jeans från only då de inte kommer till användning alls🥰köpt för 500
Gina jeans bootcut - Säljer mina nästan helt oanvända gina jeans då de inte kommer till användning🩷🩷köpt för nu 500 Dom ör midwaist och bootcut
Juicy couture byxor svart  - Säljer då jag inte får användning av dom🩷
Topp från gina - Söt blå topp från gina💕använd ca 2ggr!!
Stickad tshirt från Peppercorn - Jätte fin stickad t shirt från Peppercorn, säljer då jag inte får användning av den🩷jätte fint skick och nästan aldrig använd! Skulle mer säga den är i storlek S
Svart blus - Blus från hm som inte kommer till användning🩷jätte fint skick!
LTB jeans  - Säljer mina LTB valerie för gillar inte färgen, jätte fint skick o aldrig använda🩷skriv för fler bilder!
Ljusblåa Zara jeans - Ljusblåa Zara jeans i jätte fint skick, skriv för flera bilder🌟🌟lite slitna där nere
Vit hoodie med dragkedja och huva - Mysig vit hoodie med dragkedja och huva. Tröjan har snörning i halsen och är långärmad, perfekt för chill dagar. Passformen är normal och materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
Lågmidjade bootcut jeans Lager 157 - Säljer dom populära lager 157 jeansen då jag ångrade mig. Dom är endast testade och helt nya🫶🏼 inte helt säker på om jag vill sälja än
Liknande annonser
Visa alla
Svart tubtopp Zara - Säljer en svart tubtopp med asymmetrisk nederkant. Toppen är axelbandslös och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till trendiga outfits. Materialet känns mjukt och följsamt mot kroppen.
Svart tubtopp från Zara - Snygg svart tubtopp från Zara med en texturerad yta. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol.
Svart tubtopp från Zara S  - Säljer en svart tubtopp från Zara med snygg sweetheart-urringning. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Med push-up effekt
Svart satin tubtopp från Zara - Säljer en svart bandeutopp från Zara i satinaktigt material. Använd 1 gång endast så i väldigt bra skick. Perfekt som festtopp!
Svart glittrig tubtopp från Zara - Supersnygg svart tubtopp från Zara med glittriga detaljer och fluffig textur. Toppen är axelbandslös och har en lätt hjärtformad urringning. Perfekt för att sticka ut och skapa en trendig look.
Svart glittrig tubtopp från Zara - Säljer en svart tubtopp från Zara med glittriga detaljer och fluffig textur. Toppen är axelbandslös och har en snygg bandeau-form som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och festlig stil.
Svart croppad tubtopp från zara! - Snygg svart tubtopp med croppad passform och ärmlös design. Perfekt för varma dagar eller att styla med en skjorta. Enkel och stilren look som passar till mycket.
Fortsätt i appen →