Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Zara topp!!
Zara topp!! - 89

Zara topp!!

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit

195 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Skit snygg, säljer pga att den inte kommer till användning💕💕 Slutsåld och tror inte man kan få tag på längre

Wilma💖💖
Wilma💖💖
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zadig Tshirt - Jätte bra skick!! Storlek står ej men uppskattar XS/S🩷🩷 Nypris: Runt 1000kr🩷
Så sött topp - Aldrig använd, Nyskick. Jätteee söt och perfekt till skolstarten💙💙
Topp ifrån Kappahl💖 - Jätte fin och sparsamt använd!!💖
Pull&Bear tshirt💖 - Säljer en enkel och stilren ljusgrå croppad t-shirt med korta ärmar och rund hals. Toppen har en tight passform och är perfekt att matcha med jeans eller kjol. Superenkel att styla för en clean look.
tröja i alpacka ull  - brun tröja i varmt och skönt material
LTB Jeans - Fina jeans från Ltb som jag inte får användning för längre. Slutsålda och svåra att få tag på. Skriv för egna bilder.💖💖Nypris: Ca 1200
Clutch väska - Jätte söt väska i svart flätat mönster💕💕 säljer pga ingen användning av den länge❤️
Liknande annonser
Visa alla