Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp från zara - Jättesöt topp från Zara i storlek S💕 inte mina  bilder och säljer då den inte passar mig
Topp från Zara  - Supersöt med spetsiga volangärmar och virkade detaljer. Knappar framtill och v-ringad. Toppen e från Zara o är använd två ggr 🌟
Zara topp - Somrig topp från zara i storlek S!
Zara topp - Säljer denna sjukt söta topp ifrån zara som inte säljs längre. I jättefint skick utan defekter. Säljer då den börjar bli för liten för mig. Bara att skriva om funderingar, använd gärna ”köp nu”💘💘
Söt topp från zara - Helt ny storlek s
Zara topp - Fin topp från Zara, S men passar nog också M
Zara topp
Zara topp - 89 Zara topp - 90 Zara topp - 91

Zara topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin Zara topp med volanger som inte säljs längre. Använd ett fåtal gånger säljer den då den inte kommer till användning

wilma olsson
wilma olsson
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit stickad tröja från Acne Studios - Säljer en vit stickad tröja från Acne Studios i storlek XS. Tröjan har ett grovt, luftigt stickat mönster och rund halsringning.
Klänning från Zara - Snygg kortklänning från Zara med leopardmönster i beige och bruna toner. Klänningen har långärmade volangärmar, smockad midja och v-ringning med knappar och knyt detalj. Tunt, luftigt material som ger en cool och trendig look.
Mönstrad kofta från Odd Molly - Superfin kofta från Odd Molly i svart och vitt med snyggt grafiskt mönster. V-ringad med dekorativa kanter och broderad ros på insidan. Koftan är stickad i mjuk bomull och har långa ärmar samt ribbade muddar och nederkant.
Brun stickad väst från Rodier Paris - Säljer en brun stickad väst från Rodier Paris med v-ringning och knappar framtill. Västen har en klassisk, rak passform och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material. Perfekt nu till hösten
Mönstrad jacka från H&M - Säljer en svart och beige jacka från H&M i storlek 38 men sitter som en 34. Jackan har rundad halsringning, dragkedja framtill och är kort i modellen. Perfekt för att lyfta en enkel outfit med lite edge.
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning med spetsdetaljer och volang vid ärmslut och nederkant. Klänningen har långärmade ärmar med vackra broderade mönster
Liknande annonser
Visa alla