Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Zara topp
Zara topp - 89 Zara topp - 90

Zara topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Rosa

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super fina rosa lurviga toppen från zara nästan aldrig använd och har inga defekter. Köpte den för 399 och denna topp säljs inte längre på zara.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Låg midjade jeans  - Säljer dessa jätte fina lågmidajade jeansen få de är för små. Jeansen är från Weekday. Skriv för fler bilder
Svart kjol - Jätte fin svart kjol med lite volang på. Den var även resor där bak i midjan
Kjol - Jätte fin tajt kjol med volang i slutet perfekt till sommaren!
Blommig kjol - Fin rosa kjol med blommor på den har även inneshorts som sitter fast i kjolen.
Kjol - Kort kjol med rosa blommor på
Glittrigt linne  - Säljer detta super fina glittriga linnet perfekt till fest och annat🎉
Liknande annonser
Visa alla
zara topp - Söt topp från zara
Zara topp - Jätte fin zara topp. Den är i färgen rosa röd (inte beige). Tryck på köp nu och vid frågor kontakta❤️
Zara topp - Säljer min super fina halterneck topp ifrån zara. Använd en gång och har inga skador💕
zara topp - säljer den här sjukt snygga och söta zara toppen som är helt oanvänd som inte säljs längre😊❤️ bilden är förresten lånad och är ej jag som har tagit den men toppen ser ut precis som på bilden❤️
Topp från Zara - Supersöt ljusrosa topp med tunna axelband och volangdetaljer. Toppen har dekorativa sömmar med små volanger och knytning framtill. Tillverkad i ett tunt, luftigt material som känns som polyester eller syntet. Perfekt för varma dagar eller sommarens alla tillfällen.
Zara Topp - Säljer en ljusrosa ribbad topp med v-ringning och knappar framtill. Toppen är croppad och har korta ärmar. Super gullig! 🌸
Zara Topp  - fin topp från Zara, säljer den då den inte kommit till användning och är lite för stor för mig!💓
Fortsätt i appen →