Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volang topp - Helt ny och oanvänd volang topp från lindex storlek s
Volang topp - Super söt topp med lite volanger, köpt för flera år sen, från hm, storlek 38💞
Volang topp - Så söt volang topp från mango💘
Volang toppar - Säljer mina volangtoppar från Zara. Köpte 2022 men använda kanske 3 gånger. 50kr styck/80 tsm.💕
Volang Topp - Så söt, nästan aldirg använd 🩷🩷🩷
Volang topp - Säljer mina volang toppar ifrån zara .  60 för 1, 150 för alla 3
Volang topp  - Supersöt volang topp, nyskick!🤍 passar S/M Från bershka
Volang topp
Volang topp - 89

Volang topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SÅLD

😇😇
😇😇
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit prickig linnetopp med volang - Söt vit linnetopp med svarta prickar och volangkant nertill. Toppen har halterneck och är ärmlös med en lätt rynkad detalj framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och trendig look.
Mörkblå  långärmad topp - Säljer en mörkblå topp med lång ärm och v-ringning. Toppen har knappar framtill vid urringningen som går att öppna. Perfekt till jeans för en chill och snygg look.
Zara satin linne i spets - Säljer då den inte kommer till användning.
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Zara topp - Säljer den här fina toppen jag köpte i somras men tyvärr i en för liten storlek till mig😔🤍 prislappen sitter kvar och är helt ny!
Glittrig svart korsettopp - Snygg svart korsettopp med tunna axelband och glittrigt tyg. Toppen har markerade kupor och en croppad passform som ger en trendig siluett. Stoppen har justerbara band! Använd 1 gång
Prickig puffärm topp i beige och svart - Säljer en beige topp med svarta prickar och puffärmar. Toppen har en rak passform, fyrkantig urringning och halvlånga ärmar. Går att bära både offshoulder och med ärmar, toppen har en trendig vintage-vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Blommig blus - Säljer denna fina blus från Gina tricot. Toppen är oanvänd med prislapparna kvar. Storlek M, men mer som en S🤍