Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Mörkblå bandeau topp från Zara
Mörkblå bandeau topp från Zara - 0 Mörkblå bandeau topp från Zara - 1

Mörkblå bandeau topp från Zara

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Skick: Bra skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Trendig mörkblå bandeau topp från Zara med smockad struktur och volangkant nedtill. Toppen är axelbandslös och har en croppad passform.

Estelle
Estelle
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
B*tch ring - Jag är lite osäker om jag vill sälja denna ring. Men om  någon vill köpa den för ett bra pris så säljer jag nog. Jag köpte den för kanske ett år sen. Använd kanske max 5 ggr och är i vääääldigt bra skick. Varför jag säljer är för att den aldrig kommer till användning 🥰 nypris 750 kr
Zadig Voltaire polotröja med röd text - Cool mörkblå stickad polotröja med texten 'LOVE NOW' i rött. Tröjan har lite oversized passform, långa ärmar och ribbade muddar. Säljer då den endast är använd ett fåtal gånger och kommer inte till användning så mycket. Mycket bra skick! Priset går att förhandla🩷
Valentino rockstud armband - Säljer mitt valentino rockstud armband i vit då det tyvärr inte kommer till användning längre. Bra skick! Det levereras med originalförpackning och tygpåse. Priset går att buda på.
Blåsvarta skorts med rutigt mönster  - Snygga skorts i blått och svart med klassiskt hundtandsmönster. Skorts-modellen ger en kjol-look framifrån men är shorts baktill. Materialet känns mjukt och lite tjockare. Inga synliga fickor eller dragkedjor.
Svart lågmidjad kjol - Säljer en svart kortkjol med utsvängd passform. Vintage kjol jag fått av min mamma. Sitter väldigt snyggt på och är lågmidjad.
Vit jeanskjol från mango - Vit jeanskjol från mango, storlek S. Nästan aldrig använd
Vit ribbad linnetopp från Zara - Säljer en vit ribbad linnetopp från Zara med smala axelband och v-ringad hals. Toppen är croppad och har en mjuk och stretchig.
Satinbody från H&M - Ljus satinbody från hm i storlek XS. Stretchig.
Beige denim tubtopp från Divided - Beige tubtopp i denim från hm. Aldrig använd, prislapp kvar.
Moncler cardigan  - Säljer min Moncler cardigan då den inte kommer till användning längre. Den finns inte längre att köpa på hemsidan. Mycket bra skick!
Liknande annonser
Visa alla