Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Rutig korsettopp från Zara XS
Rutig korsettopp från Zara XS - 0 Rutig korsettopp från Zara XS - 1

Rutig korsettopp från Zara XS

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

310 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Supersnygg rutig topp från Zara som inte säljs längre 💞 säljer pga att den aldrig kommit till användning

Zoeantonopoulou
Zoeantonopoulou
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart korsettopp med snörning Zara XS - Supersnygg svart korsettopp från Zara i storlek XS. Toppen har breda axelband, smockad struktur och snörning framtill med små glittriga detaljer. Volangkant nertill och en söt rosett på ena axelbandet. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och en edgy look.
Zara rutig korsettopp - assnygg topp från zara❤️ Banden är insydda då de var jätte jättelånga men inget som man tänker på (se sista bilden)
Ljusgul korsettopp från Zara XS - Säljer en ljusgul korsettopp från Zara i storlek XS. Toppen är axelbandslös med en snygg formad överdel och har smockad rygg för extra komfort. Materialet är mjukt och har en lätt glansig finish, med dragkedja i sidan för enkel på- och avtagning.
Svart korsettopp från Zara - Säljer en svart korsettopp från Zara med en snygg hjärtformad överkant. Toppen är axelbandslös och har markerade sömmar för en strukturerad look. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en trendig outfit.
Svart korsettopp från Zara - Snygg svart korsettopp från Zara med knappar framtill och en elegant design💖💖 Toppen har en figurnära passform och är perfekt för en stilren look. Aldrig använd endast provad! Tyvärr slängt lappen😍😍
Rutig rosa korsettopp - Superfin croppad korsettopp från Zara i storlek XS med rutigt mönster i rosa och beige och ett stretchigt material i ryggen! Perfekt för sommaren! 💝 den här lite små lösa trådar på några ställen (skriv om ni vill ha bild) så därav det billiga priset! 🌷
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Randig blus med volangkant - Söt blus med smala blå och vita ränder, knappar framtill och volangkant vid ärm och hals. Modellen är croppad och har en feminin, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Festtopp - Såå snygg!
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!