Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart polotopp med cut out-detaljer - Aldrig använd. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Tshirt med cut out  - långärmad topp från zara med öppen rygg. stretchigt material så passar många. endast använd en gång så i superfint skick.
Svart korsett-topp med cut-outs - Snygg svart korsett-topp med tunna axelband och coola cut-outs framtill. Toppen har glansiga kupor i skinnimitation och croppad passform som ger en edgy vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Slutsåld Zara topp med cut out - Storlek medium/large. Helt oanvänd
Svart ribbad topp med cut-outs från Zara - Säljer en svart ribbad topp från Zara med korta ärmar och coola cut-outs på sidorna som hålls ihop av små rosetter. Toppen har en tight passform och är gjord i mjuk bomullsmix. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look. HELT OANVÄND!!
Zaratopp med cut-out
Zaratopp med cut-out - 0 Zaratopp med cut-out - 1

Zaratopp med cut-out

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

215 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg topp från Zara som endast användes 1 gång.

millanbeijer
millanbeijer
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adoore Toulouse  - Söker denna klänning i storlek S/M
Liknande annonser
Visa alla