Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart ärmlös draperad topp
Svart ärmlös draperad topp - 0 Svart ärmlös draperad topp - 1

Svart ärmlös draperad topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

149 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Stilren svart topp med draperad urringning, funkar super att ha åt båda hållen, de vill säga urringning en fram eller i ryggen! Toppen har en mjuk, följsam passform och är tillverkad i ett tunt, lätt material som ger ett snyggt fall. Endast använd vid en middag (lappen är avklippta för den skav)

Nadja Berg
Nadja Berg
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart ärmlös topp - Snygg svart ärmlös topp med v-ringning. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol.
Grå ärmlös draperad topp - Snygg grå topp med draperad front och breda axelband. Toppen är ärmlös och har en cool, lite asymmetrisk look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och har en lätt struktur.
Grön draperad ärmlös topp - Säljer en snygg grön ärmlös topp med draperad detalj framtill. Toppen har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger en avslappnad men trendig look.
Svart draperad topp  - Supersnygg svart kort klänning från BikBok med draperad framsida och tunna justerbara axelband. Har likadan i mörkgrön också om intresse finns!🖤Aldrig använd!
Svart ärmlös topp - Snygg svart ärmlös topp med hög hals. Perfekt för en stilren look och kan matchas med olika outfits. Enkel och elegant design.
Svart ärmlös topp från ZARA - Säljer en svart, enkel och stilren ärmlös topp från ZARA. Säljer den för att den sitter för tajt och är lite liten på mig. Använd max 3 gånger
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Korsett topp - Snygg svart linnetopp med spetsdetaljer över bysten och knyt framtill. Toppen har smala axelband och en figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look nu till våren❤️Endast testad, priset kan diskuteras vid snabb affär
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Svart body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗