Alla kategorier > Toppar
4 toppar
4 toppar  - 89

4 toppar

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

4 toppar, 2st är från zara och 2st från hm. 1 topp för 20kr/st eller alla för 60kr

Wahlgrenmaya
Wahlgrenmaya
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig polotopp med spetskant - Unik rutig polotopp i svart och vitt med asymmetrisk nederkant och svarta spetsdetaljer längs ärmar och nederkant. Toppen har korta ärmar och en lös polokrage som ger en cool vibe. Perfekt att styla med jeans för en trendig look. Storlek L men är väldigt liten i storleken💕
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Grå topp med svart spetsdetalj - Säljer en snygg grå topp med svart spets upptill som går över axlarna och bröstet. Toppen har korta ärmar och en offshoulder-design som ger en trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en figurnära passform.
Vit topp - Vit figursydd topp med flow nere superfin! Använd 1 gång, köpt på Zara i Spanien
Glittrig svart korsettopp - Snygg svart korsettopp med tunna axelband och glittrigt tyg. Toppen har markerade kupor och en croppad passform som ger en trendig siluett. Stoppen har justerbara band! Använd 1 gång
Vinröd långärmad topp med spets - Snygg vinröd långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och armarna
Intimissimi tröja - Säljer en ljusgrå Intimissimi tröja, den är knappast använd. Den passar mig som är 167 cm
Zara topp - Säljer den här fina toppen jag köpte i somras men tyvärr i en för liten storlek till mig😔🤍 prislappen sitter kvar och är helt ny!