Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Turtleneck
Turtleneck  - 89

Turtleneck

Storlek: M/S/XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin turtleneck från Zara, endast använd vi två tillfällen så är i gott skick! Storlek M men skulle säga att den är mindre i storleken och passar på mig som vanligtvis har S.

Amolo
Amolo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad kofta  - Fin vit stickad kofta med knappar. Står att det är storlek XL men passar på mig som har S.
2000s byxor  - Ljusgröna Manchesterlikande lågmidajade  byxor. Y2k vibe.  Lite utsvängda efter knäna och har en dragkedja på vardera ben. Superfina rosor  på vänster lår, utsmyckade med lite pärlor. Tyvärr är de lite slitna då en av jeanshällorna gått av, men alla andra verkar vara i gott skick! Storlek 36 och passar mig som är 173 lång: DM för bättre bilder!
Liknande annonser
Visa alla