Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Virkad topp zara - Virkad topp från zara, storlek M💞
Virkad topp  - Virkad? topp från Zara Superfin oanvänd! Storlek S men passar många då man knyter själv
Virkad topp  - Säljer denna jätte söta topp/kofta i virkat tyg från Zara!! Jätte fin att ha med ett linne under eller så som jag har på bilderna!!🤍🤍
Virkad topp från Zara - Jättefin virkad topp från Zara. Aldrig använd med prislapp kvar.
Virkad topp - En gammal zara topp, jätte fin och somrig
Virkad randig topp - Virkad randig topp med öppen rygg! Supersöt⭐️⭐️⭐️
Virkad topp
Virkad topp - 89 Virkad topp - 90 Virkad topp - 91

Virkad topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin virkad topp med öppen rygg från zara i storlek m men passar dem flesta eftersom man knyter i ryggen❤️

Sellout🫶🏼
Sellout🫶🏼
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mockberg klocka silver - Stilren klocka från Mockberg. Perfekt accessoar för dig som gillar en tidlös och elegant look men har inte fått mycket användning av mig så är därför i väldigt bra skick. Nypris är ca. 1500kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär, kom med förslag!
Liknande annonser
Visa alla