Alla kategorier > Toppar
Onesize topp
Onesize topp  - 89 Onesize topp  - 90 Onesize topp  - 91

Onesize topp

Storlek: Onesize
Kategori: Toppar
Märke: AMISU
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 2-3 ggr. Som ny!

Emilia
Emilia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt svart topp one size  - Söt svart topp  Svarta band på ryggen Onesize
Lite kortare topp i onesize - Helt ny topp i storlek onesize, men är lite rymlig. Material i stretchig bomullstrikå.
Lite längre topp storlek onesize - Helt ny topp i stretchig skön viskostrikå. Storlek onesize.
Topp med Marilyn Monroe i onesize - Helt ny topp i lite stretchig bomullstrikå. Storlek onesize.
Söt topp st: ONESIZE - Supersöt topp som aldrig är använd då den inte är min stil! Pris kan dissikeras vid snabb affär!
Topp  - Svart topp i bra sick
Topp 50:- (onesize) - Aldrig använd.
Ljuslila blus med blommiga spetsdetaljer onesize - Säljer en ljuslila blus från One More med prickigt mönster och stora blommiga spetsapplikationer längs ärmarna. Blusen har rund halsringning, lång ärm med ribbad mudd och är loose fit. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och mjuka färger.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶