Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Arket - tröja
Arket - tröja - 89 Arket - tröja - 90

Arket - tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Arket
Färg: Svart

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långärmad svart tröja från Arket - aldrig använd🖤

Moa
Moa
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Top från Arket, M - Svart top i collegetyg, så snyggt skuren vid ärm/axel. Köpt på Arket men inte blivit använd här, tvättad innan försäljning.
ARKET frottéset - Otroligt randigt frottéset som jag säljer pga har dubbla storlekar! Säljer s i både byxa och topp. Oanvänt med lappar kvar! En del 250kr, bägge för 400kr!
Arket button up - Arket - button up shirt - dusty washed looked - autumn colour
Tröja arket  - Tröja från arket som är lite genomskinlig och påminner om intimissimi tröjorna. Mörk brun färg
Arket tröja - Långärmad tröja från arket med uringning
Blå och vitrandiga tröja från Arket - Snygg långärmad tröja i blått och vitt från Arket i storlek S.
Arket linne - super fint mörkblått linne från arket i ett sammets liknanden material.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗