Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
asymmetrisk top
asymmetrisk top - 89 asymmetrisk top - 90 asymmetrisk top - 91 asymmetrisk top - 92

asymmetrisk top

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

använd några gånger, kan bäras på båda sidor

Sofia Vu
Sofia Vu
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Top - Svart top med scrunhes vid sidan
Svart asymmetrisk topp - Säljer en svart topp med asymmetrisk design och en ärm. Toppen har en trendig off-shoulder-look och är gjord i ett mjukt, stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som vill ha något lite extra till din outfit.
Svart asymmetrisk top  - Svart asymmetrisk topp från Nelly. Använd 1-2 gånger så i nyskick. Strl M
Top - ive used it like 5 times, its in good condition, no holes.
Svart asymmetrisk body  - Snygg svart body från H&M med cool asymmetrisk design och en axel. Materialet är mjukt och stretchigt med polyester och elastan som ger en skön passform.
Asymmetrisk topp  - En asymmetrisk svart topp som passar perfekt till sommaren eller till lite festliga tillfällen. Säljer toppen då den inte kommer till användning. Kom privat om du vill ha mer bilder 💞
Top - Kort top från gina tricot, lite corsett aktig. Knappt använt. (de vita på toppen är inte fläckar!!)
H&M svart asymmetrisk body - Snygg body från H&M med snedskuren hals. Använd endast en gång, i nyskick utan anmärkningar. Storlek XS men passar definitivt även en S då den är stretchig.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Grå ribbad topp - Snygg grå ribbad topp med twistad detalj framtill och croppad passform. Toppen är ärmlös och har en bred v-ringning som ger en cool look.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!