Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blå sammetstopp
Blå sammetstopp - 89 Blå sammetstopp - 90

Blå sammetstopp

Storlek: S/M
Kategori: Toppar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin topp i sammet. Det var en klänning som jag sytt om till en topp. Säljer då den aldrig används.

elsaallerth
elsaallerth
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå sammetstopp - Snygg blå topp i mjuk sammet med korta ärmar och rund hals. Perfekt för en stilren look.
Blå sammetstopp - Croppad topp i blå sammet från H&M Divided i strl M med texten 'FOREVER or never...' framtill!💞
Sammets topp  - Topp i sammettsmaterial, skulle säga att den är midjekort. Använd vid några få tillfällen, mycket bra skick.
Sammetstopp  - Snygg sametstopp i storlek Xs. Fint skick
Sammetstopp 🃏 - Sammetstopp med polokrage. Storlek xs/s. Bra skick 💞
Mörkblå sammetstopp från NA-KD - Säljer en superfin mörkblå sammetstopp från NA-KD. Den har en djup v-ringning och knytband på axlarna. Perfekt för en festkväll eller en utekväll med vänner. Toppen är i storlek M och sitter bekvämt. Aldrig använd!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit prickig linnetopp med volang - Söt vit linnetopp med svarta prickar och tunna axelband. Toppen har en volang nertill som ger en lekfull känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol. Står ingen storlek men gissar på xs
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i. Finns ingen logo
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Svart topp - Snygg svart topp från H&M
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!