Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Mönstrad blus i svart och grått
Mönstrad blus i svart och grått - 0

Mönstrad blus i svart och grått

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg blus med ett abstrakt mönster i svart och grått. Blusen har trekvartsärmar och en lös passform, perfekt för en stilren look.

Astrid
Astrid
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad polotopp i grått - Säljer en slim polotopp med leopardmönster i mörkgrå och svart. Toppen har lång ärm och sitter tight mot kroppen, perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy look. Materialet är stretchigt och följsamt, vilket gör den superbekväm.
Två baslinnen i vitt och grått - Säljer två enkla linnetoppar med tunna axelband, en i vitt och en i grått.
Grått linne  - Grått linne i nyskick.
Grått linne - Grått linne ifrån Cubus, ganska lång. Säljer pga att den är för liten för mig.☺️
Två baslinnen i vitt och grått - Säljer två stilrena baslinnen, ett vitt och ett ljusgrått. Båda har smala axelband och är figurnära i modellen.Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen bomull med lite elastan.
Mönstrad blus med knytning - Säljer en grå & vit blus med mönster och knytning. Blusen har långa ärmar och resår vid halsringning och nederkant för en avslappnad passform.
Grått set - Snygg grått set från Gina tricot. Tröjan har långa ärmar och knappar framtill samt en croppad passform med slits framtill och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Kjolen är i S och har prislappen kvar. Tröjan är utan prislapp och i storlek XS. Settet är endast testat och är i nyskick. Hör av er vid mer frågor💞
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Offshoulder topp  - Så fin topp i strl XS🩷
Zara topp - fin topp från zara i storlek s!
Randig korsettopp med knappar - Snygg randig korsettopp med smala axelband och knappar framtill. Jätte fin till sommaren o våren men är lite sönder vid banden men igen som man ser eller som man märker av❤️❤️
Dfyne impact strappy longline top - Dfyne impact top med halterneck, aldrig använd och säljer då den var för stor🩷 Färgen midnight black och med uttagbara kupor, storlek small🩷 Kvitto och originalförpackning finns
Kombinerad topp m. Spets - Beige kombinerad topp
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Svart bandeau topp v-ringning - Snygg svart bandeau tubtopp med djup v-ringning och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Den är från Bikbok i strl xs men passar mig med S