Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Brun topp
Brun topp - 89 Brun topp - 90 Brun topp - 91

Brun topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg långärmad topp från nelly. Den är kort i modellen men blir längre vid magen. Vardags o fest 🤎

GabriellaSirugo
GabriellaSirugo
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun oneshoulder topp - Säljer en brun långärmad topp med oneshoulder-design. Köpte från Nelly men har aldrig använt den så jag inte gillade hur den satt på mig och den var lite stor.
Brun topp - Säljer min bruna topp från Nelly som jag vuxit ur, med snygg framsida. Använd någon gång och är i fint skick.
Brun topp från Nelly - Brun croppad topp från Nelly i storlek S🤎
Brun topp - Brun halternecktopp med knytning i nacken.
Brun oneshoulder topp - Säljer en brun oneshoulder topp med lång ärm och tight passform. Toppen har en snygg struktur i materialet och är perfekt att styla med jeans eller kjol. Har aldrig använt den för den passar inte mig ( kom privat om ni vill att jag skickat bild på den)
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Korsett topp - Snygg svart linnetopp med spetsdetaljer över bysten och knyt framtill. Toppen har smala axelband och en figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look nu till våren❤️Endast testad, priset kan diskuteras vid snabb affär
Topp hm - Supersnygg svart linnetopp med breda axelband och djup v-ringning både fram och bak. Toppen har vita spetsdetaljer som ger en romantisk vibe och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använd