Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Dry Lake topp
Dry Lake topp  - 89 Dry Lake topp  - 90 Dry Lake topp  - 91

Dry Lake topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna märkes topp är köpt i butiken "Fiorucci"/ numera "Two Angels" i göteborg 2015. Använd 1 gång, har inga brister. Köpte den för 900 kr och säljer den nu för 100 kr. Storlek S. Den är inte åtsittande utan mer flowy. Finns 2 st tyglager, det övre är i mesh och den undre är i mjukt och glansigt.

Moa Hesser
Moa Hesser
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldfärgad ärmlös topp från Dry Lake - Festlig guldfärgad topp från Dry Lake. Passar till det mesta🤩
Rosa sammetsblus från Dry Lake XS - Supersnygg rosa sammetsblus från Dry Lake i storlek XS. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett glansigt, krossat sammetstyg som ger en lyxig känsla. Baksidan har en liten knappdetalj vid nacken. Perfekt att styla med jeans eller kjol!
Dry Lake Linne/ Topp  - Dry Lake Linne/ Topp i Missoni inspirerat mönster. Används inte, knappt aldrig använd.
Svart tröja med tryck från Blue Lake - Snygg svart tröja från Blue Lake med ett färgglatt tryck på framsidan. Tröjan har trekvartsärmar och en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad stil.
Super dry linne - 🙏💦🙏
Topp S - Mycket fint skick
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit rutig korsett  - Fin korsett ifrån Zara i storlek S!
Vit spetsblus med volangdetaljer - Aldrig använt storlek S och är från Zara! Jätte fin till sommaren ❤️
Ljusgrå långärmad topp med spets - Säljer en super fin ljusgrå topp från Intimissimi med v-ringning och spets framtill. Säljer då den inte kommit till användning. Mycket bra skick, endast använd en gång.
Blåvit blus med v-ringning - Snygg blåvit blus med v-ringning och smockad midja. Blusen har korta puffärmar och ett diskret mönster i blått på vit botten. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look.
Grön topp - Snygg grön plisserad topp med halterneck
Vit spetsdetaljerad linnetopp Hollister - Supersöt vit linnetopp från Hollister köpte men använde typ 3 gånger