Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
M/L. En-ärmig och valongslinne, *FB-sister.
M/L. En-ärmig och valongslinne, *FB-sister.  - 89 M/L. En-ärmig och valongslinne, *FB-sister.  - 90 M/L. En-ärmig och valongslinne, *FB-sister.  - 91

M/L. En-ärmig och valongslinne, *FB-sister.

Storlek: M/L
Kategori: Toppar

11 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin. Alltså den var WOW och skrek pingla om mig mina gymnasietider, '11- '14. Den förtjänar att bäras av minst sagt en annan vacker tös och som älskar färgerna lika, rosa och grön. Säljes, 11 SEK. Nedsatt med 70% från inköpspriset: 35 SEK.

Babayeguapa
Babayeguapa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd spetslinne från FB Sister - Säljer ett supergulligt rött spetslinne från FB Sister. Det är axelbandslöst och perfekt för sommaren. Linnet är i storlek XS och har en fin blommig spetsdesign. Perfekt för en fest eller en varm sommardag! 🌺
Camouflage topp från FB Sister - Säljer en ribbad camouflage topp från FB Sister i storlek S. Toppen har korta ärmar, omlott-effekt med snörning framtill och är i gröna och beige toner. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut. Sparsamt använd.
Svart spetsblus från FB Sister - Svart blus i spets från FB Sister med korta ärmar och rund hals. Blusen är croppad och har ett snyggt blommigt spetsmönster som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en extra touch. Den är i storlek L men skulle säga att den är mer som en s eller xs.
Olivgrön pikétröja från FB Sister - Jag har aldrig haft på mig den här kortärmade tröjan. Den är olivgrön pikétröja köpt från New Yorker med märket FB sister. Den har ribbad struktur och klassisk krage. Tröjan har knappar framtill och är gjord i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt. Jag använde inte den eftersom de blev ett onödigt köp
Ljusblå linnetopp från FB Sister - Säljer en ljusblå linnetopp från FB Sister i storlek M. Toppen har smala axelband och är croppad i modellen. Perfekt till sommaren och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Ljusblå topp från FB Sister - Säljer en ljusblå topp från FB Sister i storlek M. Toppen har korta ärmar, v-ringad hals med liten slits och är tillverkad i mjuk bomull. Enkel och fräsch design som är lätt att matcha med dina favoritjeans eller kjol.
Vit spetsblus från FB Sister - Säljer en vit långärmad spetsblus från FB Sister i storlek XXS. Blusen har ett transparent spetsmönster och asymmetrisk nederkant som ger en unik look. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Randig linne från FB Sister - Säljer ett snyggt randigt linne från FB Sister i storlek M. Linnet har smala axelband och är perfekt för sommaren. Det är randigt i svart, rött och vitt och har en ribbad struktur. Passar perfekt till både vardag och fest!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.