Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
fest topp
fest topp - 89 fest topp - 90 fest topp - 91

fest topp

Storlek: 38
Kategori: Toppar
Färg: Lila

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin festtopp som jag köpt second hand! Passar xs-m beroende på vilken passform man vill ha 😊

Leonora
Leonora
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fest topp - Fest topp från Mango
Fest topp - Oanvänd fest topp i riktigt snygg färg 💜
Fest topp från mango  - Fest topp från Mango
Fest topp - Super snygg topp från Na-kd som går att ha på olika sätt! kom aldrig till användning. Alla lappar kvar och helt oanvänd (endast testat på)💓Helt slutsåld, originalpris 249kr men köptes på rea
Fest topp - Snygg lila linnetopp med glittrande paljetter. Perfekt för sommaren och festliga tillfällen💕
fest topp - jättesnygg tubtopp med paljetter✨
Fest topp från Zara - En jättesöt fest topp från Zara. Den har knappt använts och är därför i ett väldigt bra skick! Tryck gärna på köp nu, pris kan diskuteras💗💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit axelbandslös korsettopp - Trendig vit korsettopp med axelbandslös design och snygg struktur. Toppen har en croppad passform och markerad byst, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Enkel men stilren look som passar till många outfits.
Svart spetsbody  - Snygg trendig svart body från H&M med spetsdetaljer och tunna axelband. Transparent mesh och vacker spets framtill ger en elegant look. Perfekt till att festa till oufiten. Storlek 80B. Endast använd 1 gång
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Rosa stickad croppad topp - Söt ljusrosa stickad topp med korta ärmar och volangkant nedtill. Toppen är croppad och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart spetstopp  - Säljer en svart långärmad topp i spets från Gina Tricot. Blusen är genombruten med blommigt spetsmönster och har en asymmetrisk nederkant.
Vinröd korsettopp med spetsdetaljer - Vill man ha fler bilder så skriv! Snygg vinröd korsettopp från venderbys. Toppen har figurnära passform och markerade sömmar som ger en trendig siluett. Perfekt att styla med både jeans och kjol för en cool look. Helt ny.