Alla kategorier > Toppar
Festtopp mönstrad
Festtopp mönstrad - 89 Festtopp mönstrad - 90

Festtopp mönstrad

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad långärmad topp med lite puffiga ärmar. Från ginatricot, bra skick!

Linn
Linn
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
mönstrad festtopp  - Festtopp från Inwear i storlek S. Jag är 175 cm lång. Perfekta festtoppen!! Hör av er vid frågor💞
Fest topp - Jättesnygg fest topp som jag knappt använder
Fest topp - Orginalpris 199kr. Superfin  halterneck topp från gina tricot i mixade toner av grått och vitt. Toppen har korsade axelband och är ärmlös med en snygg, lite croppad passform. Aldrig använd💕
festtopp - säljer min fina topp ifrån gina tricot. aldrig använd, bara testad❤️kom privat för mer bilder och info
fin festtopp - superfin svart festtopp från gina💕endast använd en gång, så i stort sett som ny🥰sitter jättesnyggt på, skriv för mer bilder 💕
festtopp  - jättefin festtopp från gina med lappen kvar
Festtopp  - Söt Festtopp som säljs då den inte kommer till användning ❤️
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit