Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Omlottopp
Omlottopp - 89 Omlottopp - 90

Omlottopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart ribbad omlottopp med knytsnören Frakt 45kr

Clara B Pleje
Clara B Pleje
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig omlottopp - Nyårs topp!! Glittrig topp med v-ringning och långa ärmar. Figursydd passform och volangdetaljer vid ärmsluten. HELT NY. Perfekt inför nyår! ✨
Svart omlottopp - Säljer en svart omlottopp med färgglada ränder. Såå cool och fin
Svart omlottopp  - Säljer denna jättefina omlott toppen med långa ärmar och knytband i midjan. Den är i mycket bra skick.🫶Från Nelly!
Omlottopp - Jättefin topp som går omlott💖
Glittrig omlottopp från Pull&Bear - Säljer en svart glittrig omlottopp från Pull&Bear med knytband i midjan och trekvartsärm. Toppen har ett snyggt v-format omlottliv och ett diskret randigt mönster i silver. Använd på nyår 1 gång
Svart omlottopp - Snygg svart omlottopp med korta ärmar och v-ringning, den är ifrån vila, storlek s
Glittrig omlottopp från Mango - Super sött fest topp från mango!
Glittrig omlottopp från Mango - Supersnygg svart omlottopp från Mango med tunna axelband och djup v-ringning.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Korsett topp  - Svart snygg festtopp. Lite som en korsett. Jättesnygg och knappt använd ❤️❤️strl M men skulle säga den passar S bäst
Topp - Jättefin topp från Zara
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Beige och vit broderad topp från Zara - Supersöt topp från Zara i beige och vitt. Överdelen är virkad med twistad detalj och cut-out framtill, medan nederdelen är i broderad bomull med blommönster. Axelbandslös och perfekt till sommaren för en chill och trendig look. Populär topp
Svart spetsblus med volang från Zara - Supersöt svart blus från Zara med bred volangkant och spetsdetaljer. Är i jättefint skick o har knappt använt den!! Skriv för frågor💕
Topp från Nelly  - Super snygg och helt ny!!!