Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Grått baslinne
Grått baslinne - 0 Grått baslinne - 1

Grått baslinne

Storlek: 44
Kategori: Toppar
Färg: Grå
Skick: Acceptabelt skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett enkelt grått linne med rund halsringning. Perfekt att ha som basplagg till olika outfits. Mjukt material och klassisk passform.

Jolene
Jolene
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grått baslinne - Perfekt grått baslinne i 100% bomull
Två baslinnen i vitt och grått - Säljer två stilrena baslinnen, ett vitt och ett ljusgrått. Båda har smala axelband och är figurnära i modellen.Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen bomull med lite elastan.
Grått linne - Nyskick
4-pack baslinnen  - Säljer ett 4-pack med klassiska baslinnen. Ett linne är vitt, två är svart och ett är gråmelerat. Alla har rund halsringning och är ärmlösa, perfekta att bära till jeans eller shorts. Superenkla att matcha och sköna mot huden.
Grått linne - Grått linne från Lager 157 i storlek XS. Använt enstaka gång.
Grått linne - Det är ett svart kort linne, nästan oanvänd, köpt på GinaTricot
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Lila v-ringad blus med vida ärmar - Säljer denna jättefina blus från Lindex! Helt ny med prislapp!! Skriv vid intresse, fler bilder mm
Grå offshoulder stickad topp - Snygg grå stickad topp från Gina 🥰helt ny i storlek M🥰
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Babydoll topp Hollister xs - Jag bara ÄLSKAR hollisters babydoll toppar och sekunden jag rev upp pappret och såg den klippte jag bort lappen. Nu i efterhand är jag skitsur för den är en storlek lite för liten så den blir lite tajt för mig i armarna😭😭😓därför säljer jag den nu o hoppas att den passar bättre på någon annan💗
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.
Supersöt prickig topp  - Säljer nu denna supersöta prickiga toppen i storlek S. Köpt här på plick precis innan hösten. Men har tyvärr inte kommit till användning. Du är såklart välkommen att komma med frågor eller prisförslag
Populär too - Jätte fin topp med knappar från Zara! Står storlek L men passar S-M🩷