Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Gul topp
Gul topp  - 89 Gul topp  - 90

Gul topp

Storlek: Xs/s
Kategori: Toppar
Färg: Gul

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd helt ny

tarctarc
tarctarc
(38)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul topp - En gul topp som är för liten för mig, har fina möster av lila blommor. Har en fin detalj nere vid armen (en rosett).
Gul topp - Jag säljer en jätte fin gul topp. Jag köpte den i Thailand för ungefär två år sen men den har aldrig kommit till användning. Tror storleken är xs.
Gul topp - Fin gul topp med mönster från hm. Aldrig använd och bra skick. Står storlek xs man kan även passa en s.
Gul topp - Så söt topp💛 inga defekter, som ny.
Gul topp - Fin gul topp från H&M, säljer eftersom jag inte använder den. Den är i bra skick
Gul topp - En supersöt gul topp🤍🍋 helt oanvänd
Gul topp - Supersöt gul topp från Gina tricot, nästan ny!💛tyvärr ett litet hål i linnet, dock ingenting man lägger märke till dock!💛 därav priset💛
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå prickig linne med spets - Säljer ett mycke liknande linne som på bilden fast den är lite mer ljusare i färgen och 2 knappar istället för 4! Den är otroligt lik den på bilden!
Blårandig blus från H&M - Söt blårandig blus med korta ärmar, knappar framtill och knyt i midjan från H&M. Blusen har en lätt rynkad kant upptill och volang nedtill för en feminin look 💕💞
Ljusrosa volang topp - Supersöt ljusrosa linnetopp med breda axelband och volangdetaljer! Justerbar baksida, passar då mig i S
Vit och blå rutig volangtop från Zara - Supersöt topp från Zara med vita ribbade partier och blå/vit rutigt mönster på volangprydda axelband och framtill. Toppen är ärmlös och har knappar framtill samt volangdetaljer som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och trendig stil.
Vit broderad linnetopp med knyt - Söt vit linnetopp med tunna axelband och blå broderade blommor vid urringningen.  Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla. Det finns ingen lapp så märke eller storlek vet jag ej, men skulle gissa på xs-s
Body från hm  - Light Shape body från hm, oanvänd i storlek S ❣️
Svart offshoulder topp med spets från Intimissimi som inte säljs längre🥰 - Snygg svart offshoulder topp med vita spetsdetaljer över bröst, ärmar och midja. Toppen har lång ärm och sitter tight. Perfekt för dig som vill ha en unik och elegant look. 💕💕
Marinblå spetsblus med volangdetaljer - Supersnygg marinblå topp i spets med volangdetaljer!💘Från Zara men slutsåld, väldigt bra skick!