Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
H&M Linne
H&M Linne - 89 H&M Linne - 90 H&M Linne - 91 H&M Linne - 92 H&M Linne - 93

H&M Linne

Storlek: 134-140
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Gul

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek: 134-140 Fint gult Linne. Fint linne men för litet för mig.

Iris
Iris
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trendigt H&M linne - Köpte denna på plick men kommer verkligen aldrig till användning så ska tyvärr sälja, den är super snygg men måste få bort kläder som aldrig används, skulle också kunna tänka mig och byta mot något plagg🩷
Linne från H&M - Sommarlinne med volang, omlottknäppning. Strlk 36  lappen bortklippt i nacken. Gul med mönster. Sparsamt använd.
H&M linnen - Linnen från H&M🤗 dem kommer inte till användning så därför säljer jag dem. Det vita är i storlek S och det svarta i storlek XS🩷
Linne från h&m - Jättefint linne från H&M, säljer pga att den intr kommer till användning. Pris kan diskuteras💕
Linne från H&M - Så otroligt fint linne från H&M, helt oanvänt <3
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Supersöt prickig topp - Säljer nu denna otroligt söta toppen i storlek S. Köpt här på plick av en tjej som syr förhand
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.