Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Smockad topp
Smockad topp - 89 Smockad topp - 90

Smockad topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Smockad topp från HM i storlek S Säljer för att den inte kommer till användning🩵🩵som ny!

Klara
Klara
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Smockad topp - Söt vit linnetopp från H&M med smockad struktur och tunna axelband. Toppen har volangkant upptill och nedtill som ger en gullig touch. Aldrig använd. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol. Den är i storlek 158/164 men den sitter som en S/XS. Skriv om du har frågor och läs helst min bio innan du köper💗
Smockad topp med rosetter - Säljer denna så söta smockade topp med rosetter💓 från hm, endast använd fåtal gånger
Smock blus/topp - Super snygg topp som är slutsåld på H&M. Passar även en xs
smockad topp hm - jättesnygg smockad tröja från hm i storlek XS. säljer då jag tycker den är lite stor i midjan endast använd några gånger
Topp med smock - Snygg topp från Bershka med smock längst ned. Svart med blekt mönster. ”Fläckarna” är alltså inte fläckar utan ett mönster som är fabriksgjort och fanns när den köptes! I armhålan är den lite bredare. Hör av dig vid frågor. Pris går att diskutera 🥰🤗
Smockad topp - Säljer den eftertraktade smockade toppen från Hm!! Mycket bra skick, vid frågor skriv!!💗
Svart topp med smock och volang - Säljer en svart topp med smockad midja och volangkant nedtill. Toppen har rund halsringning och korta ärmar i lös passform. Perfekt till jeans eller kjol för en chill look. Går inte att köpa längre.
Svart smockad topp från H&M - Svart smockad topp från H&M med korta ärmar och stretchig passform. Toppen har en lätt rynkad struktur och volangkant vid halsringning och ärmslut. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool och enkel look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Svart Nike topp i slim fit - Säljer en svart, tight topp från Nike med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en vit Nike-logga på bröstet och är gjord i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller sportiga outfits.
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Prickig topp Gina❣️ - Säljer denna superfina topp från Gina, superbra skick, passar mig som vanligtvis har s🩷hör av er för fler frågor eller bilder🥰