Alla kategorier > Toppar
Svart polotopp från H&M
Svart polotopp från H&M - 0 Svart polotopp från H&M - 1

Svart polotopp från H&M

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart polotopp från H&M med korta ärmar och enkel, stilren design. Toppen har en mjuk polokrage och är tillverkad i ett lätt och stretchigt syntetmaterial som ger en skön passform. Perfekt för att skapa en clean och modern look.

Ronja Laine Sasin
Ronja Laine Sasin
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart polotopp från H&M - Svart topp från H&M med ärmlös design. Sitter tight och har snygga rynkade detaljer på sidorna som ger en cool siluett. Materialet är mjukt och stretchigt. Enkel och stilren look som funkar året runt och till fest
Svart ribbad polotopp från H&M - Svart långärmad polotopp från H&M i ribbat material. Kroppsnära passform med hög hals och tryckknappar i grenen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Svart ribbad polotopp från H&M - Svart ribbad polotopp från H&M med lång ärm och hög hals. Toppen har en tight passform och vågiga kanter vid hals och nederkant. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Svart croppad polotopp från H&M - En svart croppad polotopp från H&M med korta ärmar och klassisk krage. Toppen är stickad och har en enkel, stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol. Mjuk och skön att bära, perfekt för dig som gillar en clean look.
Svart sammets polotopp med pärlor H&M - Säljer en svart sammets polotopp från H&M i storlek S. Toppen har långa ärmar och är dekorerad med små pärlor över hela plagget. Den har en polokrage och en diskret dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Svart polotopp - Säljer en stilren svart polotopp med korta ärmar. Toppen har en bekväm passform.
Svart ribbad polotopp från H&M XS - Säljer en svart ribbad polotopp från H&M i storlek XS. Toppen har korta ärmar och ingen urrigning. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att matcha med jeans eller kjol. Sitter thight och är ett bra basplagg!
Svart prickig polotopp - Svart polotopp med vita prickar och långa ärmar. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar klassiska mönster med en modern twist. Storlek lapp avklippt.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Vit ribbad randig topp med krage MassimoDutti  - Vit svart ribbad stickad topp från Massimo dutti med krage och fina detaljer i storlek S, aldrig använd 🩷