Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart omlottopp
Svart omlottopp  - 0 Svart omlottopp  - 1

Svart omlottopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin omlott tröja med korta ärmar.🤩

Lovisapihlajasalo
Lovisapihlajasalo
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart omlottopp från H&M - Svart omlottopp från H&M med lång ärm och snygg rynkdetalj framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottopp med knytband - Snygg svart omlottopp med knytband i midjan och v-ringad hals. Toppen har långa ärmar och lätt glittrig yta som ger en extra touch. Figurnära passform och lätt utsvängd nedtill. Perfekt för dig som vill ha något stilrent men ändå speciellt.
Svart omlottopp med glitter - Snygg svart omlottopp med silvrigt glittrigt geometriskt mönster. Toppen är croppad, har lång ärm och djup v-ringning. Perfekt för dig som vill sticka ut med coola detaljer och en trendig look.
Svart omlottopp från H&M - Snygg svart omlottopp från H&M med knytning i ryggen. Toppen har en djup v-ringning och korta ärmar, perfekt för en stilren look.
Svart croppad omlottopp med ring - Säljer en svart långärmad topp med djup v-ringning och en metallring framtill som håller ihop tyget. Toppen är croppad och har vågiga kanter nertill. Ganska stretchig så passar M oxå
Svart omlottopp från hm - Snygg svart omlottopp från Hm i storlek M.
Svart omlottopp från H&M - Svart långärmad topp från H&M med snygg omlottdesign och twistad detalj framtill. Djup v-ringning ger en trendig look. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Svart omlottopp med ribbad struktur - Svart omlottopp från H&M med lång ärm och ribbad struktur.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit prickig linnetopp - Säljer en vit linnetopp med svarta prickar. Toppen är ärmlös och har en tight passform med rundad halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel och snygg look.
Topp - Stolrek S från Zara, ny! Har en annan annons med fri frakt!
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.
prickig topp - säljer den här jätte fina populära prickiga tröjan ifrån gina som är helt oanvänd och ny, storlek S men passar XS också😊
Intimissimi tröja  - Supersnygg tröja ifrån intimissimi i vit! Använd några gånger, en jätte jätte liten fläck (synd knappt & går säkert att få bort i tvätten) nåågot nopprig men syns knappt de heller. Skriv privat för fler bilder eller frågor🥰
Vit plisserad klänning med volang - Tryck på köp nu💕Superfin vit klänning med plisserat tyg och stora volangärmar. Klänningen har en luftig känsla och är perfekt för varma dagar. Den har en kort längd och är ärmlös med breda axelband och volangdetaljer.