Alla kategorier > Toppar
Olivgrön topp med knyt i midjan
Olivgrön topp med knyt i midjan - 0 Olivgrön topp med knyt i midjan - 1 Olivgrön topp med knyt i midjan - 2 Olivgrön topp med knyt i midjan - 3 Olivgrön topp med knyt i midjan - 4

Olivgrön topp med knyt i midjan

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg olivgrön topp med korta ärmar och rund hals. Toppen har en cool knytning i midjan som ger en extra detalj och form till plagget. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för dig som gillar enkel men trendig stil.

Marwa mohammed
Marwa mohammed
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Olivgrön topp med knyt från H&M - Säljer en olivgrön topp från H&M med rund hals och korta ärmar. Toppen har en snygg knyt-detalj i sidan som ger en cool look. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Endast använd 1 gång!!
Grön omlottopp med knyt i midjan - Säljer en ljusgrön omlottopp med v-ringning och långa ärmar. Toppen har ett snyggt knytband i midjan som ger en fin siluett och är tillverkad i ett lätt, krinklat material. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Linne men knyte i midjan - Säljer detta fina linne.
Olivgrön linnetopp med knyt och knappar - Snygg olivgrön linnetopp från H&M med smala axelband, v-ringning och knappar framtill. Toppen har en knytning nedtill som ger en avslappnad vibe. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller shorts
Olivgrön långärmad topp med knyt - Säljer en olivgrön långärmad topp från Doll House med snygg knytning framtill och v-ringad hals. Toppen har en lätt loose passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar coola detaljer och jordnära färger.
Olivgrön oneshoulder topp med knyt - Snygg olivgrön topp med oneshoulder-design och knytdetalj på axeln. Toppen har en croppad passform och elastisk kant nedtill som ger en cool och avslappnad vibe. Skriv ifall intresserad💞💞
Olivgrön topp med knyt - Snygg olivgrön topp med v-ringning och knyt framtill. Långärmad design som ger en elegant look. Perfekt för att lyfta din outfit med stil. Sytt upp den lite vid bysten.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp från zara  - Jättefin topp från zara, säljer då den inte kommer till användning. Nypris 299kr storlek XS
Vit randig korsettopp med snörning - Supersnygg vit korsettopp med tunna svarta ränder och snörning framtill. Från Zara i storlek S och endast använd en gång🤗
Zara volang topp - Säljer denna superfina topp från Zara som är perfekt till våren och sommaren. Har använt den några få gånger. Säljer den då den inte kommer till användning
Rosa topp weekday - Snygg fest topp från weekday älskar💞💞
Vit bandeau tubtopp - Superfina topp från Zara, använd 1 gång❤️pris kan diskuteras
Rosa volang topp från zara - Supersöt rosa volngtopp från Zara!! Jätte fint skick och as snygg nu till sommaren!! Hör av er vid fler frågor
Populär Gul linnetopp med knytband - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter på axlarna. Toppen har en fyrkantig urringning och är figurnära i modellen. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look till jeans eller kjol. Är storlek S men passar en xs och har sytt upp banden lite men inget som syns alls, då banden va väldigt långa