Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Ljusblå jeanstopp med volang
Ljusblå jeanstopp med volang - 0 Ljusblå jeanstopp med volang - 1 Ljusblå jeanstopp med volang - 2

Ljusblå jeanstopp med volang

Storlek: XXS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt ljusblå topp med volang och smala axelband. Toppen har en markerad byst och en luftig, flowy passform som ger en romantisk vibe. Säljer då den var för liten i storlek. Köpt här på plick men har inte använt den 💕

Laura
Laura
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå jeanstopp med puffärm - Säljer denna trendiga jeanstopp som tyvärr inte kommer till användning 🤎
Ljusblå volang tubtopp - Säljer en ljusblå tubtopp med volang nertill. Toppen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill som går ut i en snygg volang. Perfekt för dig som vill ha en trendig och passar alla årstider
Jeans topp - Så sjukt söt jeans topp💞💞
Ljusblå blus med volang  - Supersöt ljusblå blus från H&M med långa ärmar, volangdetaljer och knyt framtill. Blusen har broderade band längs framsidan och smockad nederkant som ger en croppad känsla. Perfekt för dig som gillar romantiska och luftiga plagg.
Ljusblå tubtopp med volang - Supersnygg ljusblå bandeau tubtopp med peplumvolang nertill. Toppen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill som ger en clean och modern look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig outfit.
Jeanstopp - Tyvärr kommer den inte till någon användning och har bara används 1 gång! Jättefin och är precis som ny!!
Jeanstopp volang zara - Säljer min fina jeanstopp med volang från Zara:) är i xs men passar mig som har S, bara en fördel om den sitter tajt då den sitter uppe då. Slutsåld💘
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Comme des Garçons - Randig långärmad tröja - Säljer en blåvit randig långärmad topp från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat broderat på bröstet.  Inga skador eller fläck använt fint
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Grå volang topp med omlottkrage - Snygg grå topp med volangdetaljer längs omlottkragen. Toppen är ärmlös och har en tight passform med rynkade sömmar som ger en cool struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart Paljett topp  - Köpt tidigare på Plick, ursprungligen från Meet Me There. (Första bild lånad av f.d säljare) Storlek S/M.
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗