Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Top från zara
Top från zara - 89 Top från zara - 90

Top från zara

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd ett fåtal gånger storlek s men skulle säga att den är liten och passar mig som brukar ha xs

Wilmarutqvist
Wilmarutqvist
(27)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara top - Vit top från Zara, storlek s 230 kr + frakt🤍🙏🏻
Zara top - Supersöt top från zara i storlek L men jätteliten i storleken, passar mig som vanligtvis har xs/s! 100+frakt
Zara top - Never used. Tags on. Size m but fits xs/s.
Zara vit top  - Snygg vit topp med en djup urringning och en figursydd passform. Toppen är perfekt för att klä upp en enkel outfit eller för att skapa en mer avslappnad look.
Vit top zara  - Jätte söt topp från zara i storlek S!! Använd endast en gång och är i bra skick. 🥰nypris 329
Zara top - Zara somrig top Ny med lapp Storlek xs
Zara top - Säljer denna superfina top då den inte kommer till användning. Köparen står för frakt💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit prickig topp - Så fin vit topp med svarta prickar och smockad midja! Väldigt populär och helt nytt skick🩷🩷
Svart bandeau topp v-ringning - Snygg svart bandeau tubtopp med djup v-ringning och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Den är från Bikbok i strl xs men passar mig med S
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en superfin vit oneshoulder topp med stora volanger och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en romantisk känsla med sin luftiga passform och broderade spetsmönster. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra!
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill och rå kant nertill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för att skapa en edgy look till jeans eller kjol.
Randig korsettopp med knappar - Snygg randig korsettopp med smala axelband och knappar framtill. Jätte fin till sommaren o våren❤️❤️
super söt stickad tshirt  - super söt tröja från kappahl!❤️
Dfyne impact strappy longline top - Dfyne impact top med halterneck, aldrig använd och säljer då den var för stor🩷 Färgen midnight black och med uttagbara kupor, storlek small🩷 Kvitto och originalförpackning finns
Ljusblå Zara topp - Säljer min superfina Zara topp! Helt oanvänd och har fortfarande kvar lappen. Säljer den då den inte passade mig💓 skriv vid frågor🩷