Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vinröd spetsblus med v-ringning
Vinröd spetsblus med v-ringning - 0

Vinröd spetsblus med v-ringning

Storlek: S-M
Kategori: Toppar
Färg: Röd
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en vinröd blus i spets med v-ringad hals och ärmlös design. Blusen har ett detaljerat blommigt spetsmönster och är lätt transparent. Helt oanvänd eftersom det inte är min stil.

lin
lin
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
VinRöd omlottopp med v-ringning - Snygg röd omlottopp från Vero Moda med v-ringad hals och långa ärmar. Toppens passform är normal och materialet är mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en feminin touch.
VinRöd omlottopp med v-ringning - Säljer en vin röd omlottopp från VILA med lång ärm och djup v-ringning. Toppen har en figurnära passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist.
VinRöd omlottopp med v-ringning - Snygg röd omlottopp med djup v-ringning och långa ärmar. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vinröd omlottopp med v-ringning - Snygg vinröd topp med omlott-design och v-ringning. Modellen har korta ärmar och markerad midja som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vinröd ribbad topp med v-ringning - Säljer en vinröd ribbad topp från Anna Field med v-ringning och korta ärmar. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen.
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd blus i transparent spets med blommigt mönster. Blusen har långärmade, lätt utsvängda ärmar och en djup v-ringning. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar romantisk och edgy stil. Men har ett litet hål i sig längst ner på tröjan
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart spetsbody  - Snygg trendig svart body från H&M med spetsdetaljer och tunna axelband. Transparent mesh och vacker spets framtill ger en elegant look. Perfekt till att festa till oufiten. Storlek 80B. Endast använd 1 gång
Vinröd paljettopp från Gina tricot - Säljer en vinröd croppad topp från Gina Tricot med paljetter. Toppen har halterneck och är ärmlös, perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är glittrigt och ger en lyxig känsla. Snygg att matcha med jeans eller kjol.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Intimissimi spets tröja svart. Figursydd i kashmir  - Svart långärmad Intimissimi topp med djup v-ringning och dekorativ spets längs halsringning och ärmslut. Tunn och lätt genomskinlig, figurnära passform. Gjord i kashmir.
Vit axelbandslös korsettopp - Trendig vit korsettopp med axelbandslös design och snygg struktur. Toppen har en croppad passform och markerad byst, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Enkel men stilren look som passar till många outfits.
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Populär too - Jätte fin topp med knappar från Zara! Står storlek L men passar S-M🩷
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar