Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit lång ärmad med en v neck
Vit lång ärmad med en v neck - 89 Vit lång ärmad med en v neck - 90

Vit lång ärmad med en v neck

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Lager 157
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har aldrigs använd är ungefär 4-5 månder gammal.

Alicia Lind Olsson
Alicia Lind Olsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit omlottopp med långa ärmar - Fin till kostymbyxor
Vit v-ringad satinblus med långa ärmar - En satinblus från Vila. Den är i mycket bra skick bara använd 3 gånger, säljer pga att den inte kommer till användning💕
Vit omlottopp med långa ärmar - Säljer en fräsch vit omlottopp med långa ärmar och knytband i midjan där bak. Toppen har en djup v-ringning och är croppap.
Vit spetsblus med lång ärm - Säljer en superfin vit blus med lång ärm och broderade hålmönster. Toppen är croppad och har spetsdetaljer längst ner med vågig kant. Den har en fyrkantig ringning och är gjord i ett lätt bomullstyg som känns luftigt och fräscht.
Vit topp med lång ärm - Supersnygg vit topp med långa ärmar och  omlottdetalj över bysten. Vet inte vart den är ifrån men står stl M, skulle säga sitter som S
Vit spetsblus med lång ärm - Supersöt vit blus i spets med blommigt mönster och lång ärm. Jättesnygg och som ny!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Jättefin topp från Zara
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Ljusblå korsett-topp med volang - Supersöt ljusblå korsett-topp med smala axelband och volang nertill. Toppen har en figurnära passform och markerad byst. Vet ej märket men den är köpt på vinted tidigare
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång