Alla kategorier > Toppar
Mönstrad croptop
Mönstrad croptop  - 89 Mönstrad croptop  - 90

Mönstrad croptop

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Cool långärmad croptop i brunt/blått swirlmönster🤎💙 Aldrig använd så i nyskick!

Hannah🩷
Hannah🩷
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bohemisk mönstrad croptop - Vit crop top med hippie mönster som jag köpt second hand. Är luftig/oversized och passar flera storlekar. Använd gärna köp nu/prisförslag funktionen.
Fin mönstrad crop top - Gullig mönstrad crop top perfekt att ha hemma! I storlek S men jag tycker att man kan ha den större med om man vill ha mer tight
Mönstrad croptop i läder - Den är fortfarande i mycket fint skick, dock har den någon vit "tryck" bakom. Annars är den endast använda ca 1-3ggr.
Crop top - Crop top från H&M  Sorry att några bilder är uppner
Croptop - Perfekta croptopen till sommaren! Strechigt material
Croptop - Söt och lurvig topp från Forever 21. Storlek M, men passar också mig som har S. Endast använd någon enstaka gång 💛
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit