Alla kategorier > Toppar
Blommig topp från Amisu
Blommig topp från Amisu - 0 Blommig topp från Amisu - 1 Blommig topp från Amisu - 2

Blommig topp från Amisu

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: AMISU
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna blommig topp från Amisu i storlek M. Toppen har ett färgglatt mönster med rosor i rosa, rött och lila på en ljus bakgrund. Den har långa ärmar och en elegant passform. Perfekt för att lysa upp garderoben! Genomskinlig vilket gör den lite mer festlig.

Sandra
Sandra
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige topp från Amisu - Säljer en beige topp från Amisu med volangdetaljer på ärmarna. Toppen har en fyrkantig halsringning och är tillverkad i ett lätt och bekvämt material.
Beige topp från amisu  - Trendig beige croppad topp med lång ärm och fyrkantig urringning. Sitter tight och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till både jeans och kjol. Tillverkad i ett stretchigt, mjukt material för en bekväm passform.
Ljusbeige offshoulder topp Amisu - Trendig ljusbeige offshoulder topp från Amisu i ribbad bomullsmix. Toppen har långa puffiga ärmar, croppad passform och snygg snörning framtill med cut out-detalj under bysten. Perfekt till höga jeans eller kjol.
Beige blommig blus från Amisu XS - Supersöt beige blus från Amisu i storlek XS. Hela toppen är täckt av 3D-blommor i mesh som ger en unik och romantisk look. Kortärmad och lätt croppad modell, perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och feminin vibe.
Beige långärmad topp från Amisu - Säljer en beige långärmad topp från Amisu i storlek S. Toppen har en snygg fyrkantig ringning och är croppad i modellen. Tillverkad i mjukt och stretchigt material som sitter tight och bekvämt. Perfekt att styla med både jeans och kjol.
Beige omlott topp från Amisu - Säljer en beige omlott topp från Amisu i storlek S. Toppen har offshoulder-design, twistad detalj framtill och är figurnära. Tillverkad i mjukt och stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Priset därav att den är väldig populär, men priset går att diskutera
Beige långärmad topp från Amisu - Säljer en stilren beige topp från Amisu med lång ärm och fyrkantig halsringning. Toppen är i ett mjukt, ribbat material som sitter snyggt och har en clean look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och neutrala färger.
Blommig linnetopp från Amisu - Supersöt linnetopp från Amisu med smala axelband och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Toppen har en lätt utsvängd passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och luftigt, vilket gör den extra skön att bära.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit