Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Offwhite  oneshoulder topp
Offwhite  oneshoulder topp - 0 Offwhite  oneshoulder topp - 1

Offwhite oneshoulder topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: NA-KD
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

19 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en off white ribbad oneshoulder topp från NA-KD i storlek M.

Annie Johnson
Annie Johnson
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oneshoulder topp - Vit ribbad oneshoulder topp från NA-KD med justerbara snören. Säljer eftersom den inte används.
One shoulder topp från NAKD - One shoulder topp i mycket gott skick från NA-KD. Storlek M.
Vit oneshoulder topp med cutouts - Säljer en vit/beige oneshoulder topp med lång ärm och coola håldetaljer längs hela ärmen. Storlek M men passar snarare S från AFJ x NA-KD. Materialet är bomull.
Vit oneshoulder topp från NA-KD - Säljer en stilren vit topp från NA-KD i oneshoulder-modell med tunna axelband. Toppen är croppad och har en clean look som är perfekt för att skapa en trendig outfit. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Taggen sitter kvar.
Vit ribbad oneshoulder topp - Säljer en stilren vit ribbad oneshoulder topp. Den har en lång ärm och är croppad. Den är från Nakd och storlek s. Aldrig använd.
One shoulder toppar - Två stycken one shoulder toppar, en ljusblå/baby blå och en vit. Aldrig använt, storlek XS och båda köptes för 180kr var. Väldigt fina och har även stretchigt material💖 *köparen står för frakten!
Vit ribbad oneshoulder topp - Vit offshoulder topp från NAKD i storlek XS, aldrig använd.
Vit ribbad oneshoulder topp - Säljer en vit ribbad topp med oneshoulder-design och lång ärm. Sitter tight och har en snygg asymmetrisk skärning som ger en modern vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra med din stil.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Supersöt prickig topp  - Säljer nu denna supersöta prickiga toppen i storlek S. Köpt här på plick precis innan hösten. Men har tyvärr inte kommit till användning. Du är såklart välkommen att komma med frågor eller prisförslag
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.
Topp - Stolrek m från Zara, ny!
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
prickig topp - säljer den här jätte fina populära prickiga tröjan ifrån gina som är helt oanvänd och ny, storlek S men passar XS också😊
Blå ribbad linnetopp från Zara - Snygg blå ribbad linnetopp från Zara med breda axelband och rundad halsringning. Storlek S men passar XS. Toppen är croppad och har en tight passform, perfekt att styla till jeans eller kjol. Tillverkad i mjuk bomullsmix för skön känsla.
Viral Zara top - Prislapp kvar
Leopard topp - Jättefin leopard topp i storlek small knappt använd osäker på vart den är köpt. Inga hål fläckar osv