Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Orange topp från ginatricot
Orange topp från ginatricot - 89 Orange topp från ginatricot - 90 Orange topp från ginatricot - 91

Orange topp från ginatricot

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Orange

112 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orange linne/topp från Gina tricot. Linnet är kort och använd fåtal gånger.

Emma
Emma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange/gul topp från Gina Tricot - Säljer orange/gul topp från Gina Tricot. Toppen är ärmlös och har en enkel design som passar perfekt till sommaren.
Orange topp från Gina Tricot - Säljer en snygg orange topp från Gina Tricot. Den har korta ärmar och en elastisk midja som ger en fin passform. Perfekt för en färgglad look!
Orange topp, Gina tricot - Tvättråd: 40°
Orange från Gina Tricot - Säljer orange topp från Gina Tricot. Toppen är ärmlös och har en enkel design som passar perfekt till sommaren.
Orange ribbad topp från Gina Tricot - Säljer en snygg orange ribbad topp från Gina Tricot. Toppen har lång ärm, hög hals! Materialet är stretchigt och sitter tight. I strl S
Orange ribbad topp från Gina Tricot - Kortärmad orange topp från Gina Tricot i ribbad bomull med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Modellen är croppad och har en enkel, stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol.
Orange topp - Orange ribbad topp med utskärning från Gina Tricot. Strl XS och använd några gånger.
Orange långärmad topp från Gina Tricot - Säljer en enkel och snygg orange långärmad topp från Gina Tricot. Toppen har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vardagslook. (Prislapp kvar!!!)
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit prickig linnetopp - Säljer en vit linnetopp med svarta prickar. Toppen är ärmlös och har en tight passform med rundad halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel och snygg look.
Topp - Stolrek S från Zara, ny! Har en annan annons med fri frakt!
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
Intimissimi tröja  - Supersnygg tröja ifrån intimissimi i vit! Använd några gånger, en jätte jätte liten fläck (synd knappt & går säkert att få bort i tvätten) nåågot nopprig men syns knappt de heller. Skriv privat för fler bilder eller frågor🥰
prickig topp - säljer den här jätte fina populära prickiga tröjan ifrån gina som är helt oanvänd och ny, storlek S men passar XS också😊
Vit plisserad klänning med volang - Tryck på köp nu💕Superfin vit klänning med plisserat tyg och stora volangärmar. Klänningen har en luftig känsla och är perfekt för varma dagar. Den har en kort längd och är ärmlös med breda axelband och volangdetaljer.