Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blommig omlottopp från Pull&Bear
Blommig omlottopp från Pull&Bear - 0 Blommig omlottopp från Pull&Bear - 1 Blommig omlottopp från Pull&Bear - 2

Blommig omlottopp från Pull&Bear

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Pull & Bear
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt croppad omlottopp från Pull&Bear med blommigt mönster i grönt, vitt, beige och rosa. Toppen har volangdetaljer vid axlarna och v-ringning, samt smockad nederkant för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar!

Alicia
Alicia
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig omlottopp - Superfin croppad omlottopp från H&M Divided i ljusgrönt med blommigt mönster i rosa, vitt och blått. Toppen har långa ärmar, v-ringning och knyt framtill. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil. Är L men passar M
Rosa omlottopp från Pull&Bear - Säljer en rosa omlottopp från Pull&Bear i storlek S. Toppen har tunna axelband, och ett tunt band i ryggen. Materialet är lätt och flowy, perfekt för varma dagar. Snygg att styla med jeans eller kjol! Har en liten slinga på den som har gått sönder annat sjättefin! Säljer då den aldrig kommer till andvänding! Hör av er vid frågor❤️
Glittrig omlottopp från Pull&Bear - Säljer en svart glittrig omlottopp från Pull&Bear med knytband i midjan och trekvartsärm. Toppen har ett snyggt v-format omlottliv och ett diskret randigt mönster i silver. Använd på nyår 1 gång
Beige omlottopp från Pull&Bear - Säljer en beige omlottopp från Pull&Bear med lång ärm och bred smockad midja. Toppen har en lätt skrynklig struktur och v-ringad hals. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men trendig stil. Köparen står för frakt och priset går alltid att diskutera🩷
Blommig croppad topp från Pull&Bear - Supersöt croppad topp från Pull&Bear i marinblått med små blommor i vitt och rosa. T-shirten har korta ärmar och är ribbad i materialet, vilket ger en snygg och bekväm passform. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil! Har liten slitning under armen! Står storlek L men är mer en XS-S
Blommig omlottopp - Fin blommig omlottopp. Toppen har långa ärmar och ett fint blommönster i lila, blått och svart. Har ett svalt skönt tyg. Perfekt för vår och sommar!
Blommig omlottopp från SHEIN - Supersöt ljusgrön omlottopp från SHEIN med blommigt mönster i rosa och vitt. Toppen har korta volangärmar och knyts i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar när du vill ha en lätt och luftig look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Svart Nike topp i slim fit - Säljer en svart, tight topp från Nike med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en vit Nike-logga på bröstet och är gjord i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller sportiga outfits.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Prickig topp Gina❣️ - Säljer denna superfina topp från Gina, superbra skick, passar mig som vanligtvis har s🩷hör av er för fler frågor eller bilder🥰