Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
New Woman stl S
New Woman stl S - 89 New Woman stl S - 90 New Woman stl S - 91

New Woman stl S

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Rosa-vitt linne med leopardmönster! Aldrig använt och är i storlek S! <3

Saga
Saga
(13)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad topp från New Woman - Snygg leopardmönstrad topp från New Woman i storlek S. Toppen har smala axelband och en fin spetsdetalj vid halsringningen. Perfekt för fest
Ny snygg topp stl S - Snygg rosa topp från New Yorker. Helt Ny!!!
Toppar stl S  - Ljusrosa kortare toppar. Crop tops  Enaxlad från ginatricot stl S  Kortärmad från Only stl S
Fin topp från New Yorker stl S - Snygg topp i retro mönster från New Yorker stl S. Helt Ny!!!
Sport topp - stl s  - Från newbody stl s/75 Mycket fint skick  Rosa, vit, orange Kamouflagerad
Rosa topp stl S - Säljer denna rosa topp som aldrig är använd. Srl S men skulle säga den passar XS också. Toppen har justerbara band.
Ljusrosa H&M topp stl s - Enkel och mjuk ljusrosa topp med rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i stretchig bomullsmix som sitter skönt mot kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar
Gina topp - Använd en gång och säljer nu för att jag har många liknande 💕
Rosa stickad croppad topp - Söt ljusrosa stickad topp med korta ärmar och volangkant nedtill. Toppen är croppad och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Röd body - Aldrig använd, säljer pga vill inte ha den💗är en blandning mellan röd och vinröd
Svart spetstopp  - Säljer en svart långärmad topp i spets från Gina Tricot. Blusen är genombruten med blommigt spetsmönster och har en asymmetrisk nederkant.
Svart topp med cut-out och hög hals - Trendig svart topp med hög hals och snygg cut-out detalj framtill. Prislappen har åkt av men toppen är helt ny och aldrig använd endast testad en gång💗💗
Vinröd korsettopp med spetsdetaljer - Vill man ha fler bilder så skriv! Snygg vinröd korsettopp från venderbys. Toppen har figurnära passform och markerade sömmar som ger en trendig siluett. Perfekt att styla med både jeans och kjol för en cool look. Helt ny.