Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp med snörning
Topp med snörning - 89 Topp med snörning - 90 Topp med snörning - 91

Topp med snörning

Storlek: XS
Kategori: Toppar

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina vita topp med kors-snörning i ryggen. Storlek XS. Säljer pga att jag inte tycker att jag passar i den. Endast använd en gång!🤍🤍passar storlek XS/S

Rebecca Bergman
Rebecca Bergman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp med snörning  - Superfin enkel topp som passar till många tillfällen, endast använd en gång så som ny! 💛
Topp med snörning - Fin topp med snörning på sidorna som gör att kroppen formas fint. Fint skick
Topp med snörning - Vit topp med snörning från other stories 💕 Sååå snygg och perfekt att använda som både festopp och vardag 🍓
Vit topp med snörning  - Supersnygg vit topp med snörning och gulddetaljer. Storlek XS, precis som ny, endast använd 1 gång.
Topp med snörning - Vit crop top med snörning runt midjan. Tröjan är i fint skick och knappt använd, enbart ett fåtal gånger. Den är i storlek S och är från Nelly.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Zara topp - Underbar Zara topp med många detaljer 🧡🩷slutsåld!!
Svart halterneck topp med knyt - Trendig svart halterneck topp med ribbade detaljer och volang. Toppen har öppen rygg och knytband i nacken och ryggen för en justerbar passform. Perfekt för dig som vill ha en unik och stilren look.
Prickig topp - Säljer denna prickiga topp från Gina pga att den inte används. Har använt den kanske 3 gånger så den är i ett bra skick. Lånade bilder. Skriv om ni undrar ngt! Är i strl M men ja skulle säga att den är lite mindre i än man tror
Grå offshoulder topp från Gina - Snygg grå offshoulder topp med korta ärmar och figurnära passform. Perfekt för vardag och finare tillfällen. Helt ny och oanvänd tröja. Skriv för frågor❣️
Asymmetrisk topp - Så snygg från zara, använt 2 ggr💗
Svart linnetopp från Zara - Snygg svart linnetopp från Zara i nyskick, med tunna axelband och v-ringning. Överdelen har fina spetsdetaljer och resten av toppen är i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol till festligare tillfällen😍 SKRIV VID FRÅGOR, PRIS KAN DISKUTERAS🙏
Blåvit randig blus med volang - Säljer en söt blåvit randig blus med volangdetaljer och spets vid halsringningen. Blusen har korta puffärmar och en smickrande passform som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar en trendig och feminin stil.