Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vinrött linne stl S
Vinrött linne stl S - 89 Vinrött linne stl S - 90 Vinrött linne stl S - 91

Vinrött linne stl S

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vinröd

29 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Som nytt! Mycket lent tyg och justerbara band!

Saga
Saga
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinrött linne - Vinrött linne i strl S/M. Knappt använd och bra skick!
Långt linne stl S - Avklippt krage. Rätt långt och tight
Vinrött linne - Jätte fint vinrött linne med spets köpt på lager 157 i storlek M! Har endast använt en endaste gång 🥰Säljs då jag inte tyckte jag passade i den perfekt nu till hösten och vintern då vinrött har blivit trendigt! Djur och rökfritt hem, pris kan diskuteras!
Vinrött linne - Vinrött spets linne från Vero Moda
Vinrött linne - Storlek M så fint! Snyggt till jeans och vitt 😍
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i. Finns ingen logo
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Body - Jätte populär vinröd body från hm🥺använd 2 gånger så nästan helt ny! Priset är pgr av efterfrågan och för att ja verkligen gillar den!🤍inte diskuterbart
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.