Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vita shorts Xs
Vita shorts Xs - 89 Vita shorts Xs - 91

Vita shorts Xs

Storlek: XS
Kategori: Toppar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Xs vita shorts med slitningar

Amanda 🦋
Amanda 🦋
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit volangblus från SHEIN XS - Supersöt vit blus från SHEIN i storlek XS. Toppen har volangiga korta ärmar, fyrkantig ringning och en luftig, lätt utsvängd passform. Perfekt för en fräsch och somrig look. Tillverkad i ett tunt, vävt material som känns svalt mot huden.
Vit linnetopp från Lindex XS - Enkel och stilren vit linnetopp från Lindex i storlek XS. Toppen har smala axelband och rundad halsringning, perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Vit spetsblus från H&M XS - Superfin vit blus från H&M i storlek XS. Blusen är virkad med blommiga spetsdetaljer och har korta ärmar. Den är genombruten med ett unikt mönster och har en rund halsringning. Perfekt för en somrig och bohemisk look.
Vit spetsblus från Pieces XS - Supersöt vit blus från Pieces i storlek XS. Blusen är i genombruten spets med blommigt mönster, långa ärmar och knyt fram vid urringningen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit topp XS - Vit topp i storlek XS
Vit linnetopp xs - Säljer en gullig klassisk vit linne topp. Toppen har breda axelband och parfekt fyrkantig ringning. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en enkel och clean look.
Vit blus med volangdetaljer XS - Säljer en söt vit blus från 157 i storlek XS. Blusen har volangdetaljer vid axlarna och en rundad halsringning. Materialet är lätt och har en diskret struktur som ger en fräsch känsla. Perfekt för ljusa dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Vit blommig linnetopp XS - Supersöt vit linnetopp från 157 i storlek XS med små blommor i rosa och mörkblått. Tunt, krinklat tyg och smala axelband ger en chill och somrig vibe. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med jeans eller shorts.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Svart body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗