Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tre tröjor
Tre tröjor  - 89 Tre tröjor  - 90 Tre tröjor  - 91

Tre tröjor

Storlek: Xs
Kategori: Toppar
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tre polotröjor i storlek Xs 💗💗

Alvalindberg
Alvalindberg
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Säljer tre tröjor  - Säljer en rosa skjortblus med lång ärm och knyt framtill. Blusen har klassisk krage och knappar hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och trendig topp.
Paket med tre toppar  - Tre superfina, knappt använda toppar. Skriv för fler bilder. Alla är i strl xs❤️
Tre linnen - Säljer dessa tre linnen från Gina då det inte passar längre. Du får alla tre. Skriv för mer bilder privat
Tre tröjor - Tre stycken långärmade tröjor från H&M. I storlek 134-140. En mörkblå en ljusrosa och en vit. Säljs tillsammans. Skriv vid frågor
Tre olika färgade toppar - Super fina toppar som är lite öppna vid magen och v ringad. Den finns i svart, mörkblå och vit. 1 kostar 20kr, 2 för 35kr, 3 för 45kr.
Tre korta linnen - Det bruna linnet är från Gina tricot i storlek XS och de andra två är från H&M i storlek S, men skulle säga att alla tre sitter ungefär likadant. Skriv om du har några frågor!❤️
Ribbade croppade linnen i tre färger - Säljer tre snygga ribbade linnen i svart, beige och vit. Dessa ärmlösa toppar har en hög hals och är croppade. Använd endast den svarta en gång.
Tre stycken basic linnen  - Tre stycken små söta basic linnen, alla är från hm. Storlek xs på alla  Den gröna och vita har en annan sorts textur och den rosa har ett väldigt slätt material  Ingen fel på dom, säljs pga för små
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar
Vit axelbandslös korsettopp - Trendig vit korsettopp med axelbandslös design och snygg struktur. Toppen har en croppad passform och markerad byst, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Enkel men stilren look som passar till många outfits.
Rosa stickad croppad topp - Söt ljusrosa stickad topp med korta ärmar och volangkant nedtill. Toppen är croppad och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart spetstopp  - Säljer en svart långärmad topp i spets från Gina Tricot. Blusen är genombruten med blommigt spetsmönster och har en asymmetrisk nederkant.
intimissimi spetsbody - Supersnygg blå body från Intimissimi med tunna axelband och vackra spetsdetaljer framtill. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla lager på lager eller bära som den är. Stretchig.