Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit spets topp
Vit spets topp - 0 Vit spets topp - 1 Vit spets topp - 2

Vit spets topp

Storlek: M (40/42)
Kategori: Toppar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt vit bralette topp med blommig spets och justerbara axelband. Toppen har en bred spetskant nedtill och har ilägg på insidan för extra komfort.

Jennie k E
Jennie k E
(34)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit topp med spets -  en fin vit topp med ribbad framsida och transparent spets med blommönster på ryggen och axlarna. Toppen har en djup, öppen rygg och är ärmlös med breda axelpartier. Sitter tight och är mycket stretchig den är M men passar S oxå skulle jag säga.
Vit topp med spets  - Vit topp med spets från Gina som ej är använd
Vit spets topp - Knappt använd
Vit spets topp - Jättefin vit spetstopp med knytning, står att den är i storlek xl men skulle säga det passar som en M💕
Vit spets topp - Säljer en söt vit blus från KappAhl med spetsdetaljer upptill. Blusen är ärmlös och har en lös passform, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt. Perfekt för sommaren! Hör av er vid frågor! Ni får gärna trycka på köp nu!❤️Storlek 152 men sitter som Xs/s
Vit spets topp - Jätte fin spets topp
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Supersöt prickig topp - Säljer nu denna otroligt söta toppen i storlek S. Köpt här på plick av en tjej som syr förhand
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Ljusblå topp från Zara  - Så fin ljusblå topp från Zara, perfekt till sommaren. Använd fåtal gånger så bra skick!
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.