Alla kategorier > Toppar
Satin topp
Satin topp - 89 Satin topp - 90 Satin topp - 91

Satin topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Super snygg satin topp från Zara i storlek S🤍

Roossellout💕🙌🛍️🐆🌴
Roossellout💕🙌🛍️🐆🌴
(46)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg Satin topp - Säljer denna super sköna satin topp med halvt öppen rygg!! Hänger jätte fint och är otroligt sön att ha på sig! Pris kan diskuteras vid snabb affär❤️
Vit satin topp - Säljer en vit omlottopp med korta ärmar och snygg öppen rygg. Toppen har en twistad detalj baktill som ger en cool look. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar till både jeans och kjol.
Zara satin topp  - Helt oanvänd med prislappen kvar 💗Nypris 380 kr
Satin topp - Säljer denna topp i både vit & smutsgrön.  Festlig topp med öppen rygg 🤍 Båda två är använda 1 gång vardera.  100kr st.
Satin topp - Säljer denna super fina satin toppen, bra skick🫶🏻💕 hör av er om ni är intresserade
Satin topp - En söt satin topp med kedja rund halsen som är jätte fin till exempelvis midsommar, använd fåtal gånger och har inga synliga defekter. Har tyvärr inga bilder med den på.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶