Alla kategorier > Toppar
Mörkblå långärmad tröja
Mörkblå långärmad tröja  - 89

Mörkblå långärmad tröja

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Marinblå

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin blå färg och är från ginatrico. Är inte så skrynklig som på bild kan skicka på vid intresse. Är i storlek M , skit snygg och passar till allt

Elina Nilsson
Elina Nilsson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå Långärmad tröja  - Fin långärmad tröja från Gina i väldigt bra skick och har en slits vid ärmarna. Storlek M
Mörkblå långärmad tröja - En basic mörkblå långärmad tröja från 157.Den är i storlek S och är perfekt inför hösten då den knappt använts.
Mörkblå långärmad tröja  - Simpel mörkblå långärmad tröja från lager157, andvänd nån kort stund nån enstakad gång.
Mörkblå långärmad topp från BOSS - Mörkblå långärmad topp från BOSS med stor logotyp på bröstet. Rund halsringning och stilren design som passar perfekt till jeans eller snygga byxor. Mjuk och skön bomullskvalitet som känns nice mot huden.
Mörkblå långärmad tröja  - Säljer en mörkblå långärmad tröja från Gina Tricot med rundad, djup urringning. Tröjan har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material.
Mörkblå tunn långärmad  - Tull långärmad med stretchigt material
Mörkblå tröja!  - Tajt mörkblå ribbad tröja från cubus, i använt men gott skick. Den är i storlek 146/152 men passar även någon med xxs-xs. Skriv för mer info💓
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Plisserad rosa halterneck topp - Supersöt plisserad rosa halterneck topp med twistad detalj framtill. Toppen har en flowy passform och tunna axelband som knyts i nacken. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look.💝💝
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.