Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Jaded London topp
Jaded London topp - 89 Jaded London topp - 90

Jaded London topp

Storlek: M/ One size
Kategori: Toppar

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slutsålt jaded london linne, så coolt!! Är i neon färger 💚 y2k vibes, ni kan säkert styla upp det bättre än mig haha. Nypris 250kr , mitt pris är 120kr. Är helt i nyskick då det tyvärr aldrig kommit till användning. Kan mötas upp annars står köparen för frakten. Kolla in min sida för mer kläder säljer ut min garderob 🍒

Maria Caneman
Maria Caneman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jaded London topp - Aldrig använd
Jaded london linne - Köpt i Paris på urban outfitters från Jaded London, inga defekter
Rosa topp med hjärtmönster från Jaded London  - En söt rosa och lila topp med korta ärmar och en v-ringning Från Jaded London. Toppen har ett hjärtmönster och snörning i midjan. Nypris var ca 555 kr på Dollskill, men är slutsåld. Storlek 40 men eftersom man knyter toppen går den att göra mindre också (jag som normalt bär XS/S kan ha den) använd en del så spår av användning finns men hel och ren.  Rökfritt hem men har katter.
Jaded London topp - Slutsåld topp som jag säljer för billigare pris ny pris 420kr. Har haft på mig den 2 grg knappt använd. Går att justera där bak. Hör av dig om du är intresserad! 💕
Topp från Jaded London - Tröjan är i nyskick, aldrig använd. Det var en julklapp som inte blev given. Storlek L
Jaded London set - Säljer en set från Jaded London som ny. Använda den en gång. Nypris : 600kr.
Jaded london topp - Helt ny jaded london topp, kommer ej till användning
Jaded london topp - Svart jaded london topp med tryck. Använt fåtal gånger, bra skick. Ord, pris 400-600kr. Passar xs/s
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit axelbandslös korsettopp - Trendig vit korsettopp med axelbandslös design och snygg struktur. Toppen har en croppad passform och markerad byst, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Enkel men stilren look som passar till många outfits.
Svart spetsbody  - Snygg trendig svart body från H&M med spetsdetaljer och tunna axelband. Transparent mesh och vacker spets framtill ger en elegant look. Perfekt till att festa till oufiten. Storlek 80B. Endast använd 1 gång
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Rosa stickad croppad topp - Söt ljusrosa stickad topp med korta ärmar och volangkant nedtill. Toppen är croppad och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart spetstopp  - Säljer en svart långärmad topp i spets från Gina Tricot. Blusen är genombruten med blommigt spetsmönster och har en asymmetrisk nederkant.
Vinröd korsettopp med spetsdetaljer - Vill man ha fler bilder så skriv! Snygg vinröd korsettopp från venderbys. Toppen har figurnära passform och markerade sömmar som ger en trendig siluett. Perfekt att styla med både jeans och kjol för en cool look. Helt ny.