Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit ribbad tubtopp - Säljer en stilren vit ribbad tubtopp i mycket bra skick. Perfekt för sommardagar eller som ett basplagg i garderoben. Den ärmlösa designen gör den lätt att matcha med olika outfits. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Vit ribbad tubtopp från Zara - Vit ribbad tubtopp från Zara med smala axelband. Enkel och stilren design som passar perfekt till sommaren. Mjuk och stretchig känsla, lätt att matcha med olika outfits.
Vit ribbad tubtopp - Säljer en enkel och stilren vit ribbad tubtopp. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look. Mjuk och stretchig i materialet för en bekväm passform. Använd.
Vit ribbad tubtopp från Zara - Säljer en söt vit ribbad tubtopp från Zara med volangdetaljer. Perfekt för varma sommardagar. Toppen har elastiska axelband som ger en bekväm passform.
Vit tubtopp  - Säljer en vit ribbad tubtopp från Zara i storlek M. Toppen är helt oanvänd. Säljer då den är lite stor för mig o inte kommit till användning😊💗
Vit ribbad tubtopp  - Säljer en stilren vit tubtopp. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver figuren.
Vit ribbad tubtopp
Vit ribbad tubtopp - 0

Vit ribbad tubtopp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit ribbad tubtopp. Perfekt för varma dagar med sin ärmlösa design och bekväma passform. Passar utmärkt till både jeans och kjol.

Naomi
Naomi
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta kostymbyxor från Zara XS - Svarta kostymbyxor från Zara i storlek XS. Byxorna är högmidjade med raka ben och har diskreta fickor framtill. Snygg och stilren modell som passar perfekt till en trendig look. Materialet är slätt och känns bekvämt mot huden.
Svartvit omlottklänning från H&M - Säljer en svartvit omlottklänning från H&M med coolt abstrakt mönster. Klänningen har v-ringning, knytband i midjan och långa ärmar. Materialet är lätt och flowy, perfekt för dig som gillar statement-plagg med edge.
Vit omlottklänning med smock - Söt vit kortklänning med omlottdesign och smock i midjan. Klänningen har v-ringning och tunna axelband, samt ett lätt och luftigt tyg som passar perfekt till varma dagar. Kjolen är utställd och ger en feminin siluett.
Liknande annonser
Visa alla